Zuzana Trojáková

Zuzana Trojáková

Zuzka pochází z Mnichova Hradiště, malého městečka nedaleko Prahy. Jako malé mláďátko chodila obdivovat herce a hudebníky do městského divadla, což byl první z nenápadných krůčků k divadlu a herectví. Jak rostla, rozhodla se studovat na ČVUT a v Praze už zůstala. Momentálně pracuje ve stavební firmě jako specialistka TZB a technickou práci vyrovnává lehce uměleckými zájmy ve volném čase.

K divadelní improvizaci se dostala náhodou. Při jedné nezáživné přednášce ve škole rozklikla mail, ve kterém byla nabídka kurzů pořádaných školou. Hm… divadelní dílna? Zahnala svůj stud a strach z nových neprobádaných vod a přihlásila se. Dostala roli Anežky v činohře U čtyř letor. Flegmatická role jí docela sedla, ale chtěla zkusit ještě něco dalšího. Shodou okolností se v divadelní skupině nacházel i jeden improvizátor – Jakub Šebek ze skupiny R.A.C.I. Předal Zuzce své nadšení ohledně improvizace a bylo to. Od té doby Zuzka poznala spoustu zajímavých lidí, se kterými nikdy není nuda.

V Poločasu nápadu je od 22. října 2019. Pomalu, ale jistě se přesunula z pozice vyjukaného nováčka k mírně pokročilé aktivní člence skupiny. Na trénincích bedlivě poslouchá, snaží se najít svůj hlas, hrát si a tvořit s ostatními zajímavé příběhy. Kromě spousty zábavy, oceňuje i možnost odreagovat se od reality a mít možnost prožívat věci tady a teď. Na jeviště už také několikrát vykoukla a samotnou ji překvapilo, jak skvělý to byl pocit.

Zuzka kromě impra miluje i adrenalinové zážitky jako je let motorovým rogalem, potápění, lezení na stěně… Svůj čas věnuje také četbě fantasy, přemýšlení o jídle a následně realizování tužeb v této oblasti. Moře času tráví hraním deskových i počítačových her a vyzýváním protihráčů k odplatě. Vyžívá se v tvorbě i destrukci, což obzvlášť chápou lidé, kteří ji slyšeli zpívat naplno. Často se chodí pobavit s přáteli a rodinou. Prostě se snaží mít plnotučný život.

Spolupracujeme s