Zuzana Trojáková

Zuzana Trojáková

Zuzka je polopražačka, která studuje doktorské studium na ČVUT fakultě strojní. Také pracuje na projektu zaměřeném na problematiku energetické flexibility budov. Pochází z Mnichova Hradiště, malého městečka nedaleko Prahy.

K divadelní improvizaci se dostala náhodou. Při jedné nezáživné přednášce rozklikla mail, ve kterém byla nabídka kurzů pořádaných školou. Hm… divadelní dílna? Zahnala svůj stud a strach z nových, neprobádaných vod a přihlásila se. Dostala roli Anežky v činohře U čtyř letor. Zpomalená a flegmatická role jí docela sedla, ale chtěla zkusit ještě něco dalšího. Shodou okolností se v divadelní skupině nacházel i jeden improvizátor – Jakub Šebek ze skupiny R.A.C.I. Předal Zuzce své nadšení ohledně improvizace a bylo to. Od té doby Zuzka poznala spoustu zajímavých lidí, se kterými nikdy není nuda.

V Poločasu nápadu je od 22. října 2019, takže je to vyjukaný, tichý nováček. Na tréninzích bedlivě poslouchá, snaží se najít svůj hlas a podporovat svou tvořivost. Pomalu, ale jistě pracuje na svých schopnostech a na posouvání hranic své komfortní zóny. Kromě spousty zábavy, oceňuje příležitost odreagovat se od reality a mít možnost prožívat věci tady a teď.

Zuzka se věnuje i jiným věcem než impru. Má ráda adrenalinové zážitky jako let motorovým rogalem, potápění, lezení na stěně… Baví ji trávení času se svými přáteli a rodinou, četba fantasy, hraní několikahodinových deskových i počítačových her a zpěv zásadně ve chvílích, kdy ji nikdo neslyší. Svůj čas věnuje také přemýšlení o jídle a následné realizaci tužeb v této oblasti.