Repertoár

Improvizační zápas

Dva impro týmy proti sobě, představení připomíná malý hokejový zápas. Diváci zadávají témata a po každé hře hlasují, který tým se jim líbil více. Na místě je rozhodčí, který kontroluje dodržování improvizačních pravidel podle České improvizační ligy. Vítěz může být jenom jeden.

Improshow

Volné, tematické a nebo na míru zahrané impro představení složené z krátkých příběhů inspirovaných tématy od diváků, celým představením provází konferenciér. Pohyb, poezie, zpěv? Žádný problém.

Motel

Tři různé příběhy rozdělené na tři části v jednom motelovém pokoji. Herci mezi jednotlivými částmi posouvají příběh samostatnými vstupy. Hraje 6 hráčů, vždy dva do každého příběhu.

Rozhlasová hra

Příběhy, které vzniknou někde mezi modrou sférou a rádiovým éterem bez jakéhokoliv dopředu vymyšleného scénáře a volně přejdou do našeho světa za pomoci reproduktorů.

Úplně obyčejné zprávy

Improvizované večerní zprávy typické televizní stanice. Diváci zadávají věty, které slouží jako inspirace pro všechny reportáže. Hrají dva herci, ale uvidíte mnoho postav.

Klepání na nebeskou bránu

4 duše před branami do nebe. Jací lidé to byli v běžném životě? Pomáhali babičkám přes přechod nebo mučili koťátka, když se nikdo nedíval?

Ostrov, který jsem přehlíd

Skupina trosečníků na doposud nezmapovaném ostrově nalezne truhlu, ve které se skrývají předměty z jejich minulosti a odkrývají tak postupně sami sebe a svou minulost před zraky diváků.

Spolupracujeme s