Jakub Ostrihoň

Jakub Ostrihoň

Kuba, hyperaktivní človíček, který si vzal za úkol všem udržovat veselou náladu a slyšet okolo sebe jenom smích.

Vystudoval uměleckou SŠ, ale jeho velkým zájmem byla sociologie a psychologie. A aby to dávalo smysl, rozhodl se na VŠ studovat obecnou informatiku.

Hraní drobných dětských scének ho provázela již od mala, jelikož jeho maminka vlastní soukromou školku a jesličky, kde už od mala pomáhal a hrál divadélka. Tyto znalosti pak využíval dále při scénkách na dětských táborech a jelikož mu to nedalo a toužil po více a více, rozhodl se tento náboj přenést i do improvizovaného divadla pod skupinou Poločas nápadu.

Mezi Kubovy největší koníčky patří vytváření deskových her! Dále si rád odpočine u nějaké dobré počítačové hry s přáteli, ale nejčastěji byste ho asi zastihli sedět u deskových her někde v klubovně nebo ponořeného do světa mečů, seker a kouzel - do světa Dračího Doupěte!

Kdybys s ním chtěl někdy započít rozhovor, určitě nikdy neuděláš krok vedle, pokud jej otevřeš tématem „umělá inteligence a neuronové sítě“ nebo „Zaklínač a podobné fantasy knížky a světy“. Když si Kubu prohlédneš, tak ti dojde, že jeho oblíbené téma je také „jídlo a vaření“. Už teď se těší, až se s tebou uvidí a pozná tě, ať už z jeviště či po vystoupení u vína.

We cooperate with