Improvizační zápas

Dva impro týmy proti sobě, představení připomíná malý hokejový zápas. Diváci zadávají témata a po každé hře hlasují, který tým se jim líbil více. Na místě je rozhodčí, který kontroluje dodržování improvizačních pravidel podle České improvizační ligy. Vítěz může být jenom jeden.

V tomto představení herci dvou improvizačních týmů bojují proti sobě o vaši přízeň a vaše hlasy v nemilosrdných soubojích!

Celý zápas je rozdělen na několik improvizačních disciplín, jejichž popis si můžete načíst zde. Na zápase je přítomna komentátorská dvojice, která diváky celým večerem provede. Nemůže samozřejmě chybět ani rozbor nejzajímavějších situací s elektronickou tužkou!

Výběr disciplín a dohled nad dodržováním jejich pravidel má na starosti hlavní rozhodčí, který má pravomoc udělovat týmům trestné body za spáchané improvizační fauly. Zároveň má na starosti získávat od diváků jejich vstup v podobě témat nebo prostředí pro další disciplíny.

Diváci po každé odehrané disciplíně hlasují, který tým se jim v odehrané disciplíně více líbil - tým s větším počtem hlasů získává bod.

Osud celého večera tak je i ve vašich rukách!

  • Celovečerní
  • 3 - 4 herci za každý tým, moderátoři a 3 rozhodčí, celkem 8-10

Related

We cooperate with