Improvizační jednohubka #2 - Improvizace v angličtině

Neobyčejná klubovna
Norská 16
101 00 Praha
How do I get there?

Improvizace v angličtině

Odpolední workshop, jehož účelem je osahat si hraní a improvizování v angličtině. Společně si vyzkoušíme krátké úderné scénky, zaměříme se na charaktery postav a nakoukneme i do některých vyprávěcích kategorií. Účastníci budou odcházet obohaceni o zážitek improvizace v anglickém jazyce. Workshop je vhodný pro improvizátory všech věkových a zkušenostních kategorií se schopností dorozumět se slovy/rukama/nohama v angličtině.

O lektorech

Marcel Mika

Postavit se před plný sál a více než hodinu jej bavit s něčím co není dopředu vymyšlené, je adrenalinový zážitek srovnatelný se skokem s padákem. Mnohdy je i o něco nebezpečnější. Na druhou stranu, v něčem tam chaotickém a živelném jako je divadelní improvizace, lze najít vzorce a struktury, které v kombinaci s naprostou nepředvídatelností tvoří něco, co se do vás zakousne a už vás nikdy nepustí.

Marcel se hledání racia v iraciu věnuje zarputile od roku 2015. Tvrdí, že už je velmi blízko a tento věčný problém brzy rozluští.

Pavel Žák

Ajťák, herec, improkouč, kytarista a profesionální sběratel odložených projektů. Živí ho informatika, a baví ho překračovat svoji komfortní zónu. Říká, že naposledy konfrontoval svoje obavy z výšek lezením na komín Staré čističky odpadních vod. Na jeho zatím desetileté pouti po českém a zahraničním poli divadelní a aplikované improvizace nabral spoustu metod, jak dělat věci pohodlněji, ale přesto produktivně. Založil a vede improvizační skupinu Poločas nápadu, která žije už pět let. Působil ve výkonném výboru České improvizační ligy a čtyři roky organizoval Improtřesk, největší český festival improvizace. Nepravidelně vede workshopy improvizace na objednávku.

Cena za účast na workshopu je 200,- Kč. Více info na odkazu k nákupu vstupenek výše.

Improvizační jednohubky jsou různorodé workshopy zaměřené na rozšiřování a prohlubování improvizačních dovedností aplikovatelných v běžném životě a podporujících osobní rozvoj. Workshop je realizován díky podpoře z dotačního programu Kultura městské části Prahy 10 pro rok 2020.

Show participants

We cooperate with