Improvizační jednohubka #4 -Co musí umět dobrý konferenciér

Neobyčejná klubovna
Norská 16
101 00 Praha
How do I get there?

Co musí umět dobrý konferenciér

Konferenciér, to je takový interaktivní moderátor. Má na starosti komunikaci mezi světem v hledišti a světem na jevišti, za který má také zodpovědnost.

Účastníci si na odpoledním workshopu pod vedením zkušených lektorů Honzy a Páji vyzkouší uvádění improvizované divadelní show a díky tomu si osvojí, resp. zlepší praktické dovednosti prezentace, jako je udržování pozornosti publika, srozumitelnost projevu a uvěřitelnost.

O lektorech

Pavel Žák

Ajťák, herec, improkouč, kytarista a profesionální sběratel odložených projektů. Živí ho informatika, a baví ho překračovat svoji komfortní zónu. Říká, že naposledy konfrontoval svoje obavy z výšek lezením na komín Staré čističky odpadních vod. Na jeho zatím desetileté pouti po českém a zahraničním poli divadelní a aplikované improvizace nabral spoustu metod, jak dělat věci pohodlněji, ale přesto produktivně. Založil a vede improvizační skupinu Poločas nápadu, která žije už pět let. Působil ve výkonném výboru České improvizační ligy a čtyři roky organizoval Improtřesk, největší český festival improvizace. Nepravidelně vede workshopy improvizace na objednávku.

Honza Formánek

Honza se věnuje improvizaci přes 5 let a má za sebou dlouhou řadu vystoupení jako herec nebo konferenciér, ale i workshopů zaměřených na sólo vystupování - např. pantomimu s Mirem Kasprzykem nebo physical humor s Jimem Williamsem. Kromě toho má vystudovanou Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde si prošel ročním kurzem rétoriky pod vedením PhDr. Marie Polákové. Zároveň ve funkci starosty Spolku českých právníků Všehrd uvedl a moderoval desítky různých akcí a diskuzí. Interakce s diváky si vyloženě užívá a to jak ve skupině dalších herců, tak i když je na jevišti úplně sám. Jeho mottem je “Hlavně se toho nebát”

Cena za účast na workshopu je 200,- Kč. Více info na odkazu k nákupu vstupenek výše.

Improvizační jednohubky jsou různorodé workshopy zaměřené na rozšiřování a prohlubování improvizačních dovedností aplikovatelných v běžném životě a podporujících osobní rozvoj. Workshop je realizován díky podpoře z dotačního programu Kultura městské části Prahy 10 pro rok 2020.

Show participants

We cooperate with