Poločas vs nápadu - ZRUŠENO

Divadlo Bez Hranic
Křesomyslova 4
Praha
How do I get there?

Poločas nápadu slaví 5 let od svého vzniku! 🎉 A to si žádá něco extra speciálního. Máme pro vás jedinečný zápas v divadelní improvizaci, ve kterém proti sobě nastoupí dva týmy vytvořené přímo z našich řad. Poločas vs nápadu. Matadoři, kteří jsou v Poločasu již mnoho let proti mladé krvi, která se k nám přidala teprve nedávno. Zvítězí mnohaleté zkušenosti nebo čerstvé nadšení a zapálení pro improvizaci?

Těšit se můžete na naše klasické vychytávky jako jsou komentátoři s elektrickou tužkou, ale máme pro vás i něco speciálního - kategorie, které jste možná ještě nikdy neviděli nebo je to již hodně dávno.

Hrát budeme na témata, která nám jako diváci zadáte. A nemusíte nás šetřit, ztvráníme opravdu cokoliv. Muzeum dikobrazů? Rozbitý banán? Záporný haďák? Je to na vás 🙃

Ať už jste byli na nějakém našem představení nebo zatím ne, tohle je večer, na kterém byste rozhodně neměli chybět.

Dva impro týmy proti sobě, představení připomíná malý hokejový zápas. Diváci zadávají témata a po každé hře hlasují který tým se jim líbil více. Na místě je rozhodčí, který kontroluje dodržování improvizačních pravidel podle České improvizační ligy. Vítěz může být jenom jeden.

Match progress

Match has not started yet

Show participants